Dzień dobry, szukałem informacji o aranżacji i stwierdzam, że jest tu sporo wartościowych treści. Sam ostatnio zmieniam wystrój i szukam inspiracji. Dzięki i pozdrawiam.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.